Dřevitá vlna

Objednávka dřevité vlny

 

NOVINKA - Dřevitá vlna Drobná 50 l

Drobná dřevitá vlna je ideální pro slepice a ostatní drůbež. Jedná se o ideální podestýlku do kurníků nebo snáškových hnízd. Díky své výborné nasákavosti udrží hygienu a čistotu. V neposlední řadě pohlcuje pachy a slouží jako tepelná izolace. Použití: Dřevitou vlnu je nezbytné pravidelně obměňovat, aby měla všechny výše uvedené vlastnosti a předešlo se tak respiračním či jiným onemocněním.

 

Dřevitá vlna standard
Dřevitá vlna vyrobená hoblováním dřevní hmoty. Nejčastěji se používá smrk, jedle, borovice nebo modřín. Jedná se o čistě přírodní produkt, zbarvení vlny je pak dáno zabarvením hoblovaného dřeva a nemá žádný vliv na její funkčnost. Vyrobenou vlnu prosoušíme a ručně plníme do papírových pytlů a tím eliminujeme případné nečistoty. Výsledkem je hygienická, tepelně-izolační podestýlka pro naše mazlíčky.

Množství vlny v pytli odpovídá množství potřebnému k nastlání jedné boudy pro většího psa. V průběhu zimy je vhodné vlnu dle potřeby doplnit.

 

Dřevitá vlna antiparazitní
Vzhledem ke stále se zvyšující populaci blech a jejich celoročnímu výskytu nabízíme dřevitou vlnu ošetřenou antiparazitním postřikem. Tento postřik zamezuje přežití larev blech a dalších cizopasníků v prostředí. Tím dojde k přerušení jejich vývojového cyklu a zabrání se dalšímu napadení hostitele (psa).

 

 

Doprava: Vlnu zasíláme smluvními dopravci po celé ČR i na Slovensko. Daňový doklad zasíláme emailem při vyřízení objednávky. Jedna zásilka může obsahovat 1-3 pytle dřevité vlny. Pokud chcete objednat větší množství pytlů, je výhodné objednat počet dělitelný třemi.

 

Osobní odběr: Osobní odběr je možný v prodejně chovatelských potřeb Mazlíček Líbeznice, ul. J. Seiferta 257. Otevírací doba: Po – Pá 8:30-17:00, So 8:00-12:00 nebo v Hotelu pro psy a kočky Mazlíček na adrese Luníkov 16 a to po telefonické domluvě (tel.: 777 140 116 nebo 777 140 141).

 

Slevu 10% poskytujeme při osobním odběru více než 10ti pytlů vlny. Při větším odběru v Praze a okolí se můžeme také domluvit na individuální dopravě.

 

 

Pro objednání dřevité vlny použijte náš nový e-shop na adrese www.obchodmazlicek.cz, kde jsme pro Vás také rozšířili nabídku dopravy.

 

>>>Objednat ZDE<<<

 

Pes na dřevité vlně
Obchod Mazlíček
Radka Koubíčková, Luníkov, 27321 Hobšovice, okr. Kladno, r.koubickova@seznam.cz

Objednávat můžete také na telefonech

777 140 141 nebo 777 140 116