Dřevitá vlna

Názory chovatelů na dřevitou vlnu

 

Dobrý deň, pred časom som u Vás objednala drevitú vlnu pre moje fenky. Posielam pozitívnu reakciu jednej z nich bezprostredne po "inštalácií" vlny :)  Baby sú ozaj spokojné a čo je naozaj skvelé, majú krásne čisté očká (s čím u aziatov býva celkom problém). 
Jana Bernhauerová 

 

Na dřevité vlně se mi líbí to , že psům z ní netečou oči jako ze slámy, kterou měli každý rok a celou zimu měli problémy s očima. Navíc jí ani nepojídají a proto jí tam mají stále dostatek a nemusím tolik doplňovat :)
Evi Tvarůžková

 

Výborné - mám vyzkoušené. Pesanům je teploučko a měkkoučko ... skoro jako doma na gauči :-))
Jaromíra Sojková

fakt je to pecka!!!! Nevěřila jsem a manžel vůbec..po zkušenostech se slámou jsme se tomu bránili, ale vzali jsme na zkoušku a jeden pytel stačil do velké boudy pro dva psíky...a opravdu pecka...Všem doporučuji!!!!
Denisa Schneider

 

I nám dřevitá vlna vyhovuje, přijedu si pro další pytle :-)
Lenka P.

 

Jojo skvělá věc už to má malej taky v boudičce a je spokojenej
Marcela

 

Pes na dřevité vlně

Vlna

Proč do boudy dřevitou vlnu?

Při použití textilií (pelechy, matrace, koberce, deky) ve venkovním prostředí (v boudě) dochází při změnách teplot způsobených pobytem psa v boudě k akumulaci vlhkosti a následné absorpci této vlhkosti textiliemi. Ty poté psa spíše chladí, místo aby jej hřály.

další informace>>

Vlna

Jak lze dřevitou vlnu objednat?

Dřevitá vlna se dodává v papírových pytlích o objemu 50 litrů. Cena za 1 pytel je 150,-Kč. Pytle zasíláme po České republice dopravní službou PPL za 125,-Kč. Dřevitou vlnu si také můžete osobně vyzvednout v chovatelských potřebách v Líbeznicích u Prahy či v psím hotelu v Luníkově.

objednat>>

Vlna

Co říkají o dřevité vlně chovatelé?

Dříve jsme pro naše 3 psy používali do boudy seno a staré matrace. Stále jsme však řešili kožní problémy, neboť psům se vytvářely zvláště v zimě zapařeniny. Od té doby co používáme dřevitou vlnu jsou v pohodě a my také. Mohu jen doporučit.

Jarka S.

další názory>>

Radka Koubíčková, Luníkov, 27321 Hobšovice, okr. Kladno, r.koubickova@seznam.cz

Objednávat můžete také na telefonech

777 140 141 nebo 777 140 116